Szkoła Świadomości on-line

Świat cierpi na brak miłości. Każdy konflikt bierze się z braku miłości, każde poczucie samotności, każdy żal i każda choroba. Nie wiedząc, kim naprawdę jesteśmy, w zagubieniu wciąż podejmujemy błędne decyzje i mamy szaleńcze myśli, pełne lęku i bólu.

W odpowiedzi na potrzeby naszych dusz, naszych czasów i zmian energetycznych, które teraz zachodzą, powstała właśnie Szkoła Świadomości. Powstała dla tych, którzy zamiast strachu chcą wybierać miłość i jej przejawy w swoim życiu. Powstała dla wszystkich, którzy mają dość cierpienia oraz wewnętrznych konfliktów.

Świat zmienia się na naszych oczach, bo my pragniemy doświadczać szczęścia i spełnienia na każdym poziomie życia.

Jeżeli chcesz poznać miłość do siebie samego, nauczyć się wybierać ją wciąż na nowo i odrzucić w sobie wszystko to, co powoduje lęk – zapraszamy na nasze seminarium.

Każdy warsztat składa się z 5 cotygodniowych spotkań, a każde takie spotkanie on line trwa 2 godziny.

Są to spotkania w niewielkich grupach, w których będziemy przepracowywać własne lęki i odkrywać coraz więcej prawdy o naszym nieskończonym potencjale.

Na każdej sesji otrzymacie konkretne narzędzie do pracy nad sobą, będziemy prowadzić wykłady, rozmowy a także medytacje.

Poprosimy was o założenie wyjątkowych zeszytów na potrzeby kursu, w których zapisywać będziecie to, co będzie dla was istotne. Będziemy także prosić was o wykonywanie zadań w domu. Seminarium to ma być jak najbardziej skuteczne i praca wewnętrzna powinna odbywać się przez cały czas. Choć każda część trwa tylko 5 tygodni, mogą zajść w nas niezwykłe zmiany. Tutaj nie czas gra główną rolę, ale intensywność.

Pierwsze seminarium to Odkrywanie Miłości do Siebie.

Składa się z pięciu cotygodniowych spotkań on line. Skupiamy się w nim na tym, co przekadza nam widzieć i czuć prawdziwą miłość. Uwalniamy się od własnych lęków i ograniczeń, przyglądamy się naszym uzależnieniom emocjonalnym. Zbliżamy się do odkrycia tego, kim jesteśmy naprawdę.

Seminarium drugie to Pogłębianie Miłości do Siebie.

Ono także ma pięć cotygodniowych spotkań po dwie godziny. Tutaj ćwiczymy widzenie cudów, patrzenie oczami świadomości na wszystko. Wynurzamy się powoli z dualizmu. Sprowadzamy Niebo na ziemię.

Trzeci warsztat to Miłość jako przejaw codzienności.

Ma on w nas ugruntować wszystko, czego się nauczyliśmy. Dowiemy się, jak korzystać z przeogromnego potencjału świadomej energii, jak kochać miłością, która przewyższa wszelkie oczekiwania, jak pozostać na zawsze dzieckiem boskiego światła.

Jeżeli pragniesz własnego przebudzenia, jeżeli ponad wszystko chcesz poczuć, kim naprawdę jesteś, jeżeli chcesz odkrywać miłość do samego siebie, poczuć moc prawdziwego spokoju i głebię radości- czekamy na Ciebie.

Udamy się wspólnie w podróż w przestrzenie naszych serc, gdzie nie obowiązują żadne ograniczenia.

Czekamy na Ciebie, bo przecież wiemy, że dokonując zmiany w sobie – zmieniamy cały świat.

Bieżące informacje

Specjalnie dla Ciebie...

Zajrzyj na bloga!

Spotkania i wydarzenia

Nasze miejsca w internecie

Odwiedź nasze profili społecznościowe i bądź na bieżąco z nowościami!