Świat cierpi na brak miłości. Każdy konflikt bierze się z braku miłości, każde poczucie samotności, każdy żal i każda choroba. Nie wiedząc, kim naprawdę jesteśmy, w zagubieniu wciąż podejmujemy błędne decyzje i mamy szaleńcze myśli, pełne lęku i bólu.
W odpowiedzi na potrzeby naszych dusz, naszych czasów i zmian energetycznych, które teraz zachodzą powstała właśnie Szkoła Świadomości. Powstała ona dla tych, którzy zamiast strachu chcą wybierać miłość i jej przejawy w swoim życiu. Powstała dla wszystkich, którzy mają dość cierpienia oraz wewnętrznych konfliktów.
Świat zmienia się na naszych oczach, bo my pragniemy doświadczać szczęścia i spełnienia na każdym poziomie życia. Jeżeli chcesz poznać miłość do siebie samego, nauczyć się wybierać ją wciąż na nowo i odrzucić w sobie wszystko to, co powoduje lęk – zapraszamy na trzecią część naszego seminarium.
Na najgłębszych poziomach będziemy wybierać prawdziwego siebie. Tak, aby nie tylko być w odczuwaniu miłości, ale stać się nią w pełni. Otworzymy się na całość, którą jesteśmy. Zrozumiemy po raz kolejny, że lęk bywa także formą miłości. Że prawdziwa otwartość, to obejmowanie w niewinności każdego doświadczenia. Że kiedy przestajesz uciekać przed sobą, może cię spotkać tylko to, kim jesteś naprawdę.
A przecież jesteś nieskończoną miłością.
Nasza szkoła składa się z 5 cotygodniowych spotkań on line, a każde spotkanie trwa 2 godziny.
Na każdej sesji otrzymacie konkretne narzędzie do pracy nad sobą, będziemy prowadzić wykłady, rozmowy a także medytacje.
Prosimy was o założenie wyjątkowych zeszytów na potrzeby kursu, w których zapisywać będziecie to, co będzie dla was istotne. Będziemy także prosić was o wykonywanie zadań w domu. Seminarium to ma być jak najbardziej skuteczne i praca wewnętrzna powinna odbywać się przez cały czas. Choć trwa on tylko 5 tygodni, mogą zajść w nas niezwykłe zmiany. Tutaj nie czas gra główną rolę, ale intensywność.
Otrzymacie także nagranie z każdego spotkania na maila.
Każde dwugodzinne spotkanie to koszt 100 złotych.
Zaczynamy od środy 16 listopada w godzinach 20.00- 22.00
Następne spotkania odbędą się – 23 listopada, 30 listopada, 7 grudnia, 14 grudnia w godzinach 20.00- 22.00.
Spotykamy się na platformie Zoom, każdy uczestnik otrzyma od nas kod do zalogowania się na warsztat.
Wysyłajcie proszę zgłoszenia udziału pod adres kontakt@terapieswiadomosci.pl
Czekamy na Ciebie, bo przecież wiemy, że dokonując zmiany w sobie – zmieniamy cały świat.