Świat cierpi na brak miłości. Każdy konflikt bierze się z braku miłości, każde poczucie samotności, każdy żal i każda choroba. Nie wiedząc, kim naprawdę jesteśmy, w zagubieniu wciąż podejmujemy błędne decyzje i mamy szaleńcze myśli, pełne lęku i bólu.

W odpowiedzi na potrzeby naszych dusz, naszych czasów i zmian energetycznych, które teraz zachodzą powstała właśnie Szkoła Świadomości. Powstała ona dla tych, którzy zamiast strachu chcą wybierać miłość i jej przejawy w swoim życiu. Powstała dla wszystkich, którzy mają dość cierpienia oraz wewnętrznych konfliktów.

Świat zmienia się na naszych oczach, bo my pragniemy doświadczać szczęścia i spełnienia na każdym poziomie życia. Jeżeli chcesz poznać miłość do siebie samego, nauczyć się wybierać ją wciąż na nowo i odrzucić w sobie wszystko to, co powoduje lęk – zapraszamy na drugą część naszego seminarium.

W tym cyklu będziemy pogłębiać miłość do siebie.

Zaczniemy naszą podróż od punktu, w którym powstaje Miłość. Przyjrzymy się jej naprawdę z bliska.

Następnie zaczniemy wynurzać się z dualizmu, aby nasze oczy mogły zobaczyć prawdę o nas samych. Nauczymy się słuchać boskiego głosu, który jest poza wszelkimi koncepcjami. Sprowadzimy niebo na ziemię. Zanurzymy się w zmysłowej energii Miłości, aby w końcu widzieć ją wszędzie, gdzie tylko skierujemy naszą uwagę.

Wolność to miłość w każdych warunkach.

Nasza szkoła składa się z 5 cotygodniowych spotkań on line, a każde spotkanie trwa 2 godziny.
Na każdej sesji otrzymacie konkretne narzędzie do pracy nad sobą, będziemy prowadzić wykłady, rozmowy a także medytacje.

Prosimy was o założenie wyjątkowych zeszytów na potrzeby kursu, w których zapisywać będziecie to, co będzie dla was istotne. Będziemy także prosić was o wykonywanie zadań w domu. Seminarium to ma być jak najbardziej skuteczne i praca wewnętrzna powinna odbywać się przez cały czas. Choć trwa on tylko 5 tygodni, mogą zajść w nas niezwykłe zmiany. Tutaj nie czas gra główną rolę, ale intensywność.

Każde dwugodzinne spotkanie to koszt 100 złotych.

Zaczynamy od środy 18 maja w godzinach 20.00 – 22.00.
Następne spotkania odbędą się – 25 maja, 1 czerwca, 8 czerwca oraz 15 czerwca 2022, w godzinach 20.00- 22.00.

Spotykamy się na platformie Zoom, każdy uczestnik otrzyma od nas kod do zalogowania się na warsztat.

Wysyłajcie proszę zgłoszenia udziału pod adres kontakt@terapieswiadomosci.pl

Czekamy na Ciebie, bo przecież wiemy, że dokonując zmiany w sobie – zmieniamy cały świat.