fbpx
Witaj w internetowej przestrzeni rozwoju duchowego

to Przestrzeń wzrostu duchowego
to Przestrzeń przebudzania boskości w sobie,
urzeczywistniania, kim jesteśmy naprawdę,
odkrywania Miłosci i Kreacji, jako sposobu istnienia.

Jesteś u siebie

Kim jesteśmy?

i czym się zajmujemy

Pod szyldem Terapii Świadomości zajmujemy się rozwojem duchowym i pomocą energetyczną.

Dla jednych będzie to naprawa związku czy relacji z innymi, dla innych pomoc w usuwaniu przeszkód na drodze do uzdrowienia ciała i umysłu i budowanie świadomości samouzdrawiania.

Nie ma znaczenia, czy Twoje rozterki są natury fizycznej, emocjonalnej, czy innej. Lekarz zajmuje się ciałem, psychologia usiłuje objąć nauką umysł.

Pomagamy w zmianie programów i uwalnianiu się z Matrixa. Słowem, oferujemy terapię duchową.

Uzdrowienie zawsze odbywa się poprzez ducha. Zmiana zawsze odbywa się poprzez ducha. Reszta jest niepełna. 

W istocie, jednak, nie da się oddzielić ciała czy umysłu od duszy, którą jesteś. 

Dorota Wenus

Pomaga tym, którzy pragną przebudzenia – ze snu o nakazach i zakazach, pętli schematów i rytuałów oraz sieci masowych przekonań. Prowadzi tych, którzy pragną być prawdziwie wolni, w każdym możliwym tego słowa znaczeniu.

Podąża ścieżkami, których próżno szukać w Matrixie. Uczy jak podróżować w głąb siebie i odkrywać nieznane dotąd miejsca na mapie świadomości. Wskazuje drogę do głębokiego samopoznania.

Krzysztof Orłowski

Studiował wiele lat szamanizm amazoński i meksykański, konwencjonalną i niekonwencjonalną psychologię i metody uzdrawiania, kulturę Indian, buddyzm tybetański, zen itd. Po wielu latach wrócił do Polski, aby na ziemi ojczystej dokonać własnej przemiany, spotkać się z Absolutem, świadomością własnej boskości oraz zakończyć ciąg reinkarnacji.

„Każda droga, czy to długa i daleka, czy krótka – jest dobra dopóki jest jeszcze nam potrzebna. Każde doświadczenie jest dobre, dopóki nas uczy.”

Jak działamy?

Warsztaty grupowe

W różnych miejscach, w całej Polsce organizujemy warsztaty grupowe. Spotkania te są okazją do intensywnej pracy wewnętrznej i katalizatorem energetycznej przemiany.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach.

Szkoła Świadomości

Powstała dla tych, którzy  w swoim życiu zamiast strachu chcą wybierać miłość

Jeżeli chcesz poznać miłość do siebie samego, wybierać ją wciąż na nowo i odrzucić w sobie to, co powoduje lęk – zapraszamy na nasze seminarium online.

Sesje indywidualne

Możesz zgłosić się do nas, jeżeli pragniesz trwałej przemiany w swoim życiu.

Spotkanie z nami trwa do 1,5 godziny. W tym czasie rozmawiamy, ale też pracujemy na głębszych poziomach poprzez medytacje prowadzone.

Nasza galeria

Zapraszamy do naszej galerii. Znajdziesz tam nasz osobisty album z obrazami, do których lubimy czasem wracać, a także kilka fotografii z grupowych warsztatów.

Publikujemy tam również filmy z naszym udziałem.

Polecamy

Alina trafiła do nas, gdy pracowała jako urzędnik państwowy. Rutyna i przeciętność odbierały jej radość życia. Zapragnęła zmiany. Znalazła pasję, która wyraziła się potrzebą...
Arleta jest fizyczno – duchową terapeutką. Poprzez pracę nad sobą, ukierunkowała i pogłębiła swój niezwykły dar oparty na uzdrawiającym dotyku. Ten dotyk ma swoje źródło...
Jeżeli pewnego dnia budząc się rano zdajesz sobie sprawę ze swojego największego pragnienia, swojego jedynego życiowego celu, przyciągania tak mocnego, że wszystko inne blednie...
Joannę poznaliśmy, gdy marzyła o tym, aby w swoim rodzinnym mieście wynająć salę i organizować w niej warsztaty oraz pomagać ludziom w ich własnym...
Magdę poznaliśmy na naszych pierwszych warsztatach, które odbyły się w Poznaniu. I dla nas, i dla Niej był to pamiętny czas:) Magda bardzo pragnęła...
Sylwia i Marek, w drodze swojego rozwoju, postanowili wynieść swój biznes na inny poziom. Swoim usługom nadali nową wartość - marketing od serca, bo...