Witaj w internetowej przestrzeni rozwoju duchowego

to Przestrzeń wzrostu duchowego
to Przestrzeń przebudzania boskości w sobie,
urzeczywistniania, kim jesteśmy naprawdę,
odkrywania Miłosci i Kreacji, jako sposobu istnienia.

Jesteś u siebie

Kim jesteśmy?

i czym się zajmujemy

Pod szyldem Terapii Świadomości zajmujemy się rozwojem duchowym i pomocą energetyczną.

Dla jednych będzie to naprawa związku czy relacji z innymi, dla innych pomoc w usuwaniu przeszkód na drodze do uzdrowienia ciała i umysłu i budowanie świadomości samouzdrawiania.

Nie ma znaczenia, czy Twoje rozterki są natury fizycznej, emocjonalnej, czy innej. Lekarz zajmuje się ciałem, psychologia usiłuje objąć nauką umysł.

Pomagamy w zmianie programów i uwalnianiu się z Matrixa. Słowem, oferujemy terapię duchową.

Uzdrowienie zawsze odbywa się poprzez ducha. Zmiana zawsze odbywa się poprzez ducha. Reszta jest niepełna. 

W istocie, jednak, nie da się oddzielić ciała czy umysłu od duszy, którą jesteś. 

Dorota Wenus

Pomaga tym, którzy pragną przebudzenia – ze snu o nakazach i zakazach, pętli schematów i rytuałów oraz sieci masowych przekonań. Prowadzi tych, którzy pragną być prawdziwie wolni, w każdym możliwym tego słowa znaczeniu.

Podąża ścieżkami, których próżno szukać w Matrixie. Uczy jak podróżować w głąb siebie i odkrywać nieznane dotąd miejsca na mapie świadomości. Wskazuje drogę do głębokiego samopoznania.

Krzysztof Orłowski

Studiował wiele lat szamanizm amazoński i meksykański, konwencjonalną i niekonwencjonalną psychologię i metody uzdrawiania, kulturę Indian, buddyzm tybetański, zen itd. Po wielu latach wrócił do Polski, aby na ziemi ojczystej dokonać własnej przemiany, spotkać się z Absolutem, świadomością własnej boskości oraz zakończyć ciąg reinkarnacji.

„Każda droga, czy to długa i daleka, czy krótka – jest dobra dopóki jest jeszcze nam potrzebna. Każde doświadczenie jest dobre, dopóki nas uczy.”

Jak działamy?

Warsztaty grupowe

W różnych miejscach, w całej Polsce organizujemy warsztaty grupowe. Spotkania te są okazją do intensywnej pracy wewnętrznej i katalizatorem energetycznej przemiany.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach.

Szkoła Świadomości

Powstała dla tych, którzy  w swoim życiu zamiast strachu chcą wybierać miłość

Jeżeli chcesz poznać miłość do siebie samego, wybierać ją wciąż na nowo i odrzucić w sobie to, co powoduje lęk – zapraszamy na nasze seminarium online.

Sesje indywidualne

Możesz zgłosić się do nas, jeżeli pragniesz trwałej przemiany w swoim życiu.

Spotkanie z nami trwa do 1,5 godziny. W tym czasie rozmawiamy, ale też pracujemy na głębszych poziomach poprzez medytacje prowadzone.

Nasza galeria

Zapraszamy do naszej galerii. Znajdziesz tam nasz osobisty album z obrazami, do których lubimy czasem wracać, a także kilka fotografii z grupowych warsztatów.

Publikujemy tam również filmy z naszym udziałem.

Polecamy

Sylwia i Marek, w drodze swojego rozwoju, postanowili wynieść swój biznes na inny poziom. Swoim usługom nadali nową wartość - marketing od serca, bo...
Alina trafiła do nas, gdy pracowała jako urzędnik państwowy. Rutyna i przeciętność odbierały jej radość życia. Zapragnęła zmiany. Znalazła pasję, która wyraziła się potrzebą...
Magdę poznaliśmy na naszych pierwszych warsztatach, które odbyły się w Poznaniu. I dla nas, i dla Niej był to pamiętny czas:) Magda bardzo pragnęła...
Arleta jest fizyczno – duchową terapeutką. Poprzez pracę nad sobą, ukierunkowała i pogłębiła swój niezwykły dar oparty na uzdrawiającym dotyku. Ten dotyk ma swoje źródło...
Joannę poznaliśmy, gdy marzyła o tym, aby w swoim rodzinnym mieście wynająć salę i organizować w niej warsztaty oraz pomagać ludziom w ich własnym...
Jeżeli pewnego dnia budząc się rano zdajesz sobie sprawę ze swojego największego pragnienia, swojego jedynego życiowego celu, przyciągania tak mocnego, że wszystko inne blednie...