fbpx

Rozwój duchowy w biznesie

Jesteś esencją i osobowością własnego biznesu. Kreatorem wszystkich sukcesów oraz sprawcą wszystkich porażek. Z nieograniczonego potencjału zdarzeń sięgasz po to, czego akurat pragniesz doświadczać.

Twoje miejsce w biznesie jest na takim poziomie, na jakim ty jesteś jako człowiek i dusza. Zmieniając siebie, zmieniasz wszystko.

Firmy, które tu przedstawiamy, tworzą ludzie, którzy odważyli się sięgnąć głęboko w siebie. W procesie terapii, uwolnili wewnętrzne blokady i zmienili ograniczające ich programy. Wprowadzili do swojego życia zawodowego prawdziwą pasję i kreatywność płynącą z głębi serca. I w końcu to, co nieświadome – uczynili świadomym.

Dzisiaj biznes, którego się podjęli, przynosi im głębokie spełnienie. A płynąca obfitość finansowa jest tylko jedynym z wielu wymiernych bogactw, które stało się częścią ich życia.

Polecamy ich z prawdziwą radością, ponieważ czas biznesu opartego na starej energii konkurencji i dualności już mija. Teraz jest czas na nową energię, która płynie prosto z rozpoznawania prostych prawd o samym sobie.

Jeżeli pewnego dnia budząc się rano zdajesz sobie sprawę ze swojego największego pragnienia, swojego jedynego życiowego celu, przyciągania...
Joannę poznaliśmy, gdy marzyła o tym, aby w swoim rodzinnym mieście wynająć salę i organizować w niej warsztaty...
Arleta jest fizyczno – duchową terapeutką. Poprzez pracę nad sobą, ukierunkowała i pogłębiła swój niezwykły dar oparty na uzdrawiającym...
Alina trafiła do nas, gdy pracowała jako urzędnik państwowy. Rutyna i przeciętność odbierały jej radość życia. Zapragnęła zmiany....
Sylwia i Marek, w drodze swojego rozwoju, postanowili wynieść swój biznes na inny poziom. Swoim usługom nadali nową...

Specjalnie dla Ciebie...

Zajrzyj na bloga!

Spotkania i wydarzenia

Nasze miejsca w internecie

Odwiedź nasze profili społecznościowe i bądź na bieżąco z nowościami!