fbpx

Terapie Świadomości

Rozwój duchowy w biznesie

Jesteś esencją i osobowością własnego biznesu. Kreatorem wszystkich sukcesów oraz sprawcą wszystkich porażek. Z nieograniczonego potencjału zdarzeń sięgasz po to, czego akurat pragniesz doświadczać.

Twoje miejsce w biznesie jest na takim poziomie, na jakim ty jesteś jako człowiek i dusza. Zmieniając siebie, zmieniasz wszystko.

Firmy, które tu przedstawiamy, tworzą ludzie, którzy odważyli się sięgnąć głęboko w siebie. W procesie terapii, uwolnili wewnętrzne blokady i zmienili ograniczające ich programy. Wprowadzili do swojego życia zawodowego prawdziwą pasję i kreatywność płynącą z głębi serca. I w końcu to, co nieświadome – uczynili świadomym.

Dzisiaj biznes, którego się podjęli, przynosi im głębokie spełnienie. A płynąca obfitość finansowa jest tylko jedynym z wielu wymiernych bogactw, które stało się częścią ich życia.

Polecamy ich z prawdziwą radością, ponieważ czas biznesu opartego na starej energii konkurencji i dualności już mija. Teraz jest czas na nową energię, która płynie prosto z rozpoznawania prostych prawd o samym sobie.

Jeżeli pewnego dnia budząc się rano zdajesz sobie sprawę ze swojego największego pragnienia, swojego jedynego życiowego celu, przyciągania...
Joannę poznaliśmy, gdy marzyła o tym, aby w swoim rodzinnym mieście wynająć salę i organizować w niej warsztaty...
Arleta jest fizyczno – duchową terapeutką. Poprzez pracę nad sobą, ukierunkowała i pogłębiła swój niezwykły dar oparty na uzdrawiającym...
Alina trafiła do nas, gdy pracowała jako urzędnik państwowy. Rutyna i przeciętność odbierały jej radość życia. Zapragnęła zmiany....
Sylwia i Marek, w drodze swojego rozwoju, postanowili wynieść swój biznes na inny poziom. Swoim usługom nadali nową...

Specjalnie dla Ciebie...

Zajrzyj na bloga!

20 czerwca 2022
Czasami ludzie mnie pytają, kiedy ich życie ulegnie wielkiej Przemianie. Pytają, kiedy nastąpi przebudzenie...
29 grudnia 2021
Na krawędzi wewnętrznej ciszy słychać łagodną muzykę serca. Lekkość każdej nuty, jak jedwab, opada...

Spotkania i wydarzenia

Nasze miejsca w internecie

Odwiedź nasze profili społecznościowe i bądź na bieżąco z nowościami!