Nawiąż kontakt!

Użyj poniższego formularza, jeśli chcesz się z nami skontaktować. Odpowiedź otrzymasz na adres email, który podasz w formularzu.

Media społecznościowe

Na Facebooku znajdziesz powiadomienia o nowych postach i organizowanych przez nas wydarzeniach. Dzielimy sie tu równiez naszymi refleksjami i tym, co nas samych zainteresuje w sieci.

Nasz kanał na YouTube to miejsce, w którym znajdziesz nasze archiwalne nagrania video oraz inspirujące materiały przygotowane specjalnie dla Was. Możesz do nich wracać, kiedy tylko czujesz taką potrzebę.

Zapraszamy!

Szkoła Świadomości on-line

Świat cierpi na brak miłości. Nie wiedząc, kim naprawdę jesteśmy, w zagubieniu, wciąż podejmujemy błędne decyzje i mamy myśli pełne lęku i bólu.

W odpowiedzi na potrzeby naszych dusz, naszych czasów i zmian energetycznych, które teraz zachodzą, powstała właśnie Szkoła Świadomości. Powstała dla tych, którzy zamiast strachu chcą wybierać miłość i jej przejawy w swoim życiu.

Jeżeli chcesz poznać miłość do siebie samego, nauczyć się wybierać ją wciąż na nowo i odrzucić w sobie wszystko to, co powoduje lęk – zapraszamy na nasze seminarium.

Szukaj w witrynie

Ostatnio na blogu...

17 sierpnia 2021
Żadna myśl, jaką masz na swój temat Nie może być prawdą o Tobie. Być...
27 lipca 2021
Pasja wypływająca prosto z serca wszechświata Przesłania krajobraz dualności. Zmienia widzenie, zmienia znaczenia Rozpieszcza...

Zgłoś błąd

Coś nie działa prawidłowo?
Znalazłeś błąd?

Zgłoś go tutaj!