fbpx
Jesteś w strefie sklepu

Twój koszyk:

blank
blank
blank
blank

Zwroty i Reklamacje

Zwrot Produktów

Zwrot produktów odbywa się w ramach odstąpienia od umowy lub w ramach procedury reklamacyjnej. Zwrot produktów w ramach odstąpienia od umowy jest możliwy w ciągu 14 dni od zakupu, pod warunkiem, że zakupiony produkt nie był w tym czasie użytkowany.

W przypadku odstąpienia o umowy lub złożenia reklamacji Produktu Klient chcący zwrócić Produkt, powinien postępować zgodnie z następującymi krokami:

 1. Pobrać Wzór Formularza Odstąpienia od Umowy udostępniony w postaci pliku PDF pod adresem: https://terapieswiadomosci.pl/webcontent/uploads/FormularzOdstapienia.pdf
 2. Wypełnić formularz podając w wyznaczonych polach następujące informacje:
  • Typ umowy, od której Klient odstępuje, oznaczony poprzez wykreślenie pozostałych typów umowy;
  • Listę produktów, których dotyczy odstąpienie od umowy lub złożenie reklamacji, poprzez wypisanie Produktów zgodnie z ich nazwami podanymi w Sklepie Internetowym;
  • Imię i Nazwisko, zgodnie z danymi podanymi w zamówieniu;
  • Adres, zgodnie z danymi podanymi w zamówieniu;
  • Datę zawarcia umowy, zgodną z datą dokonania zamówienia w Sklepie Internetowym;
  • Datę wypełnienia formularza;
  • Numer rachunku bankowego, na który ma zostać wypłacona kwota zwrotu;
  • Odręczny podpis. Klient może nie wypełniać pola Podpis jeśli dostarcza Formularz Odstąpienia od Umowy w formie elektronicznej.
 3. Oświadczenie o odstąpieniu od Umowy może być sporządzone według innego wzoru, jednak musi zawierać wszystkie wyżej wymienione informacje.
 4. Wykonać kopię cyfrową, to znaczy skan lub fotografię wypełnionego Formularza Odstąpienia od Umowy i przesłać plik zawierający tę kopię na adres email Sprzedawcy: „sklep@terapieswiadomosci.pl”
  albo
  Wysłać oświadczenie lub wypełniony formularz pocztą lub przesyłką kurierską na adres Sprzedawcy.

Produkty do pobrania

Dla produktów stanowiących treści cyfrowe, realizacja zwrotu produktu po realizacji Twojego zamówienia nie jest możliwa.

Jeżeli jednak z jakichś względów produkt nie dotarł do Ciebie lub nie został Ci udostępniony, możesz wystąpić o zwrot zapłaconych środków zgodnie z procedurą opisaną w naszym Regulaminie.

Możesz również zgłosić do nas Reklamację.

 

Reklamacje

Jeżeli dostarczony produkt okaże się uszkodzony skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego w zakładce Kontakt i opisz nam problem. Postaramy się pomóc.

Jeśli to nie zadziała, możesz zgłosić do nas reklamację. Szczegóły procedury reklamacyjnej dostępne są w naszym Regulaminie.

 

Odstąpienie od umowy

Zgodnie z prawem, masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży, o ile nie rozpocząłeś użytkowania produktu.
Aby to zrobić, pobierz Formularz Odstąpienia, wypełnij go i prześlij do nas emailem.

Pamiętaj, że w przypadku Produktów stanowiących treści cyfrowe za rozpoczęcie użytkowania uznaje się moment dostarczenia ich do klienta, Dlatego przy zakupie treści cyfrowych prosimy Cię o zaznaczenie zgody na ich dostarczenie przed ustawowym terminem odstąpienia od umowy. Oznacza to, że nie możesz odstąpić od umowy sprzedaży treści cyfrowych po tym, jak udostępnimy Ci je do pobrania.

Więcej na ten temat znajdziesz w naszym Regulaminie.

blank

Ostatnio na blogu...

Specjalnie dla Ciebie...

Spotkania i wydarzenia

Szkoła Świadomości on-line

Świat cierpi na brak miłości. Nie wiedząc, kim naprawdę jesteśmy, w zagubieniu, wciąż podejmujemy błędne decyzje i mamy myśli pełne lęku i bólu.

W odpowiedzi na potrzeby naszych dusz, naszych czasów i zmian energetycznych, które teraz zachodzą, powstała właśnie Szkoła Świadomości. Powstała dla tych, którzy zamiast strachu chcą wybierać miłość i jej przejawy w swoim życiu.

Jeżeli chcesz poznać miłość do siebie samego, nauczyć się wybierać ją wciąż na nowo i odrzucić w sobie wszystko to, co powoduje lęk – zapraszamy na nasze seminarium.

Nasze miejsca w internecie

Odwiedź nasze profili społecznościowe i bądź na bieżąco z nowościami!