fbpx

Zwroty i Reklamacje

Zwrot produktów

Ze względu na specyfikę produktów stanowiących treści cyfrowe, realizacja zwrotu produktu po realizacji Twojego zamówienia nie jest możliwa.

Jeżeli jednak z jakichś względów produkt nie dotarł do Ciebie lub nie został Ci udostępniony, możesz wystąpić o zwrot zapłaconych środków zgodnie z procedurą opisaną w naszym Regulaminie.

Możesz również zgłosić do nas Reklamację.

 

Reklamacje

Jeżeli dostarczony produkt okaże się uszkodzony lub po prostu nie uruchamia się, skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego w zakładce Kontakt i opisz nam problem. Postaramy się pomóc Ci w uruchomieniu produktu.

Jeśli to nie zadziała, możesz zgłosić do nas reklamację. Szczegóły procedury reklamacyjnej dostępne są w naszym Regulaminie.

 

Odstąpienie od umowy

Zgodnie z prawem, masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży, o ile nie rozpocząłeś użytkowania produktu.
Aby to zrobić, pobierz Formularz Odstąpienia, wypełnij go i prześlij do nas emailem.

Pamiętaj, że w przypadku Produktów stanowiących treści cyfrowe za rozpoczęcie użytkowania uznaje się moment dostarczenia ich do klienta, Dlatego przy zakupie treści cyfrowych prosimy Cię o zaznaczenie zgody na ich dostarczenie przed ustawowym terminem odstąpienia od umowy. Oznacza to, że nie możesz odstąpić od umowy sprzedaży treści cyfrowych po tym, jak udostępnimy Ci je do pobrania.

Więcej na ten temat znajdziesz w naszym Regulaminie.

Ostatnio na blogu...

20 czerwca 2022
Czasami ludzie mnie pytają, kiedy ich życie ulegnie wielkiej Przemianie. Pytają, kiedy nastąpi przebudzenie...
29 grudnia 2021
Na krawędzi wewnętrznej ciszy słychać łagodną muzykę serca. Lekkość każdej nuty, jak jedwab, opada...

Specjalnie dla Ciebie...

Spotkania i wydarzenia

Szkoła Świadomości on-line

Świat cierpi na brak miłości. Nie wiedząc, kim naprawdę jesteśmy, w zagubieniu, wciąż podejmujemy błędne decyzje i mamy myśli pełne lęku i bólu.

W odpowiedzi na potrzeby naszych dusz, naszych czasów i zmian energetycznych, które teraz zachodzą, powstała właśnie Szkoła Świadomości. Powstała dla tych, którzy zamiast strachu chcą wybierać miłość i jej przejawy w swoim życiu.

Jeżeli chcesz poznać miłość do siebie samego, nauczyć się wybierać ją wciąż na nowo i odrzucić w sobie wszystko to, co powoduje lęk – zapraszamy na nasze seminarium.

Nasze miejsca w internecie

Odwiedź nasze profili społecznościowe i bądź na bieżąco z nowościami!