Jak się ma dzisiaj Twój wewnętrzny zmysł pasji życia i piękna? Czy został stłumiony przez codzienność, czy potrafi poruszać Ciebie swoją wrażliwością? A może piękno stało się codzienną cukierkowatością i potrzebujesz zbyt wielu bodźców, by je poczuć?

Przestrzeń prawdziwego Piękna znajduje się w Tobie. Nigdy i niczym nie zakłócona, trwa, czekając na odkrycie. Jak nieznana jeszcze wyspa, nie zdobyty ląd nowych możliwości.
Piękno to stan Istnienia. Kiedy udajemy się w podróż odkrycia go w sobie, najpierw staje się głęboką intencją, a potem przeradza w myśl. Ta myśl staje się naszą wewnętrzną nawigacją, a potem zaczyna się wyrażać w każdym aspekcie życia.
Stan bycia to coś, co wnosisz do każdego swojego doświadczenia.

Czy jesteś świadomy, że tworzysz sam siebie każdego dnia, czy zapominasz o tym zbyt często, kiedy w pocie czoła układasz sobie życie zwykłego człowieka? Zachwycasz się zachodem słońca, czy robisz zdjęcia? Czujesz w sobie szum morza i magiczne krople deszczu, czy widzisz po prostu wodę? Twoja pasja i kreatywność są nieskończone, czy zapominasz o własnej podróży duszy przez eony czasu i kreacji?

Terapie Świadomości zapraszają każdego z Was na warsztat, podczas którego będziemy dzielić się tą niesamowitą energią. Tym stanem istnienia dostępnym dla każdego z Was, stanem wiecznego, pięknego życia i głębokiej pasji.

Co nas czeka i czego możecie się spodziewać?

? Wspólne głębokie medytacje prowadzące do rozpoznania i zmiany; szczere uwalniające rozmowy oraz satsangi, czyli praktyka „obcowania z prawdą”

? Dodatkowo, Marzena Cząstkiewicz zaprasza nas na spotkanie z tematem „Piękno w zgodzie z Duszą – yoga twarzy, uwalnianie napięć, masaż liftingująco – limfatyczny, naturalna pielęgnacja

? Marek Piskulski zaprasza nas do swojej muzycznej przestrzeni. Podzieli się z nami muzyką, która głęboko porusza. Usłyszymy dźwięki elektroniczne, ale też żywe instrumenty. Jego własne kompozycje, ale i muzykę, którą już dobrze znamy. Możemy stać się słuchaniem, tańcem, pięknem.