fbpx
Terapie Świadomości zapraszają

Miłość i Wolność

Warsztat dla par

Zaplanowane na: 8 grudnia, 2023

Opis wydarzenia

Mówi się, że Miłość wyzwala i daje wolność. A wolność to miłość.

Natomiast w naszych umysłach te dwa ogromne pragnienia i uczucia bywają wciąż podzielone.
Świat mówi nam na wiele sposobów, że kiedy decydujemy się na relację partnerską , są rzeczy, z których musimy zrezygnować. A kiedy decydujemy się na bycie w wolności, nie ma możliwości być w głębokiej relacji. Świat zbudował dla nas wiele koncepcji na temat wolnych związków i relacji bez zobowiązań. Wszystko na określonych zasadach. A my, tak bardzo zagubieni w tych konceptach, szukamy dla siebie rozwiązania.

Czy możliwe jest wewnętrzne poczucie absolutnej wolności, jednocześnie będąc z kimś w głębokiej relacji?

Jak najbardziej tak. Natomiast, głęboka miłość i bliskość, nie są możliwe, jeśli partnerzy nie są wolni i godzą się na różne ograniczenia w imię tak zwanego dobra drugiej osoby.

Gdzie w relacji kończy się miłość, a zaczyna uległość, podkładanie się i nie wybieranie siebie?
Dlaczego, nawet jeśli wiemy, że partner darzy nas miłością, wciąż zmagamy się z wewnętrznym poczuciem odrzucenia i niezrozumienia?
Dlaczego, w imię miłości, czujemy się ograniczani?
Z jakiego powodu odczuwamy zazdrość o partnera i dlaczego nie ufamy swojej drugiej połowie bezgranicznie, skoro łączy nas miłość?

Na tym warsztacie odpowiemy sobie na te wszystkie pytania.

Kiedy wchodzimy w relację z ukochaną osobą, wchodzimy w nią także z naszym całym bagażem ego i życiowych doświadczeń. Do każdej takiej relacji wprowadzamy przekonania naszych rodziców, naszych przodków, naszych poprzednich partnerów. Kładziemy na fundamencie zbudowanym ze wzajemnej miłości cały ciężar naszego bólu, przeszłego cierpienia i niezagojonych jeszcze ran dzieciństwa.

A tak naprawdę chcemy po prostu kochać.

Miłością, która niczego nie narzuca, niczego nie ogranicza. Miłością, która daje prawdziwą wolność. Chcemy wiedzieć, że partner chce z nami być z pozycji swojej wolnej woli, a nie dlatego, że tak być powinno.

Prawda jest taka, że im więcej jest w nas wewnętrznej wolności, tym więcej bliskości i głębi będzie w naszej relacji z drugą osobą. Wolność powoduje, że miłość staje się coraz głębsza i piękniejsza. ❤️‍?

Miłość naprawdę przekracza wszystko. Dlatego jest wolnością.
Miłość kocha. Dlatego nie ogranicza.

Plan wydarzenia

Czeka nas wspólny, bardzo głęboki czas i proces. Będziemy rozmawiać, medytować i ćwiczyć nasze umysły oraz pogłębiać przestrzeń serca, aby nauczyć się kochać całym sobą.

  • Spotykamy się w piątek, 8 grudnia. Rozpoczynamy warsztat wspólną kolacją o godzinie 19.00. Zakwaterowanie i przyjazd są możliwe już od 16.00
  • Rozstajemy się w niedzielę, 10 grudnia po obiedzie.

Informacje organizacyjne:

? Koszt warsztatu dla pary to 2499 zł.

Wymagany jest zadatek w kwocie 300 zł, płatny na konto. W cenę wchodzą warsztaty, 3 wegetariańskie posiłki, nocleg w pokojach dwuosobowych z łazienkami.

Dodatkowe atrakcje, z których można korzystać to sauna oraz suchy masaż wodny.

Prowadzący

Loading...
Krzysztof Orłowski
Terapie Świadomości

Kiedyś był mistrzem w tworzeniu iluzji. Dzisiaj jest mistrzem w wychodzeniu poza nią. Dzieli się swoim doświadczeniem jako mentor i terapeuta, pomagając tym, którzy nie chcą dłużej żyć w ograniczonej rzeczywistości.

Dorota Wenus
Terapie Świadomości

Podąża ścieżkami, których próżno szukać w Matrixie. Uczy jak podróżować w głąb siebie i odkrywać nieznane dotąd miejsca na mapie świadomości. Wskazuje drogę do głębokiego samopoznania. Jest przebudzonym mistykiem, posłannikiem Miłości i Prawdy.

Wszelkimi sprawami organizacyjnymi zajmuje się Alina: https://www.facebook.com/alina.struniawska

Piszcie do Niej lub dzwońcie pod nr. telefonu 728 846 304 . Chętnie odpowie na każde pytanie oraz udzieli wszystkich niezbędnych informacji.

Zapraszamy Was do przestrzeni, w której tylko miłość jest prawdziwa i pragnie kochać coraz bardziej, niczego nie ograniczając.

Poleć to wydarzenie znajomym!

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek:
8 grudnia, 2023
godz. 19:00
Koniec:
10 grudnia, 2023
godz. 15:00
Koszt udziału:
2499 zł

Często zadawane pytania (FAQ)

Masz pytania lub wątpliwości? Zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Miejsce wydarzenia

Loading...

Organizatorzy

Loading...

Poleć to wydarzenie znajomym!

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne wydarzenia

Szkoła Świadomości on-line

W odpowiedzi na potrzeby naszych dusz, naszych czasów i zmian energetycznych, które teraz zachodzą, powstała właśnie Szkoła Świadomości. Powstała dla tych, którzy zamiast strachu chcą wybierać miłość i jej przejawy w swoim życiu.

Tymczasem na blogu...