Wraz z pierwszym oddechem, od momentu narodzin twojego ciała, pokazano tobie kim jesteś i jaki jesteś. Nadano ci płeć, określono charakter, pokazano role, które masz grać. Chłopiec, dziewczynka, mąż, żona, pracownik… całe twoje życie zostało dokładnie zaplanowane. I twój umysł jest przekonany, że tym właśnie jesteś.
Żyjesz życiem, którego cię nauczono, ponieważ ma to cię chronić przed bólem i lękiem. A jednak, nigdy nie czujesz się naprawdę bezpiecznie.
Po latach praktyki już wiesz, że nic z tego co znasz, nie uchroni cię przed cierpieniem. Każde cierpienie to po prostu bycie ofiarą. Wiara w to, że musisz zrobić mnóstwo rzeczy, aby zasłużyć na szczęście.
Jest tylko jeden lęk i jest tylko jedno lekarstwo. To miłość. Tylko miłość obejmuje w całości i przekracza świat lęku. I nawet, jeśli udasz się w najciemniejszy kąt mroku, będziesz stamtąd tęsknić za miłością.
Terapie Świadomości zapraszają was na głęboki, praktyczny warsztat, który pozwoli uwolnić się od fałszywych przekonań na swój temat, od bycia ofiarą, od traum umysłu….i skierować uwagę na prawdę o sobie samym. Na miłość, którą tak naprawdę jesteś. Na świadomość.
Będziemy wspólnie medytować, brać udział w ćwiczeniach, rozmawiać. Będziemy praktykować miłość, pozwalać na prawdę i uwolnienie na wielu poziomach.