Dlaczego tak bardzo pragniemy Przebudzenia?
Czy faktycznie poznanie prawdy o sobie jest rozwiązaniem wszystkich naszych konfliktów? Jakie interpretacje naszego umysłu kryją się pod hasłem Oświecenie, jakaż to wielka tajemnica zawiera się w tym prostym przekazie?….Mnóstwo niewiadomych na ten temat wciąż czeka w nas na odkrycie.
Świat ma tak wiele gotowych odpowiedzi na pytanie o to, kim naprawdę jesteś.
Świat ma gotowe schematy postępowań, plik odpowiednich narzędzi i mocno już wydeptaną drogę, którą idziesz… kiedy Twój umysł jest przekonany, że wiesz dokąd iść.
Czy na końcu tęczy czeka na nas garnek ze złotem? A jeśli tak, czym jest ów klejnot? Czy nasze interpretacje bycia szczęśliwym i wolnym, są naprawdę zgodne z tym, jak widzi to nasza boskość?
Terapie Świadomości zapraszają Was serdecznie na pięciodniowe odosobnienie na Mazurach, gdzie wspólnie podczas warsztatów i medytacji będziemy odkrywać kolejne szczeble prawdy o tym, co nazywamy boskością. Będziemy doświadczać naszego naturalnego, niezakłóconego niczym stanu otwarcia i niewinności. Odpowiemy sobie na wiele pytań, zobaczymy czym jest i jak wyraża się poprzez nas ten punkt naszej drogi nazywanej Oświeceniem. Sprawdzimy czym jest Świadomość, jak pragnie się poprzez nas kreować…oraz doświadczać siebie samej na milion sposobów.
Ten warsztat jest odosobnieniem głęboko kontemplacyjnym. Bez górnolotnych słów, lecz raczej w ciszy będziemy doświadczać własnego Przebudzenia, aby świadomie zrozumieć całym sobą za czym tęskniliśmy przez całe wieki i czego tak uparcie szukaliśmy we wszystkich naszych doświadczeniach życiowych.
Czekamy na Was na Mazurach w dniach od 12 do 16 sierpnia 2021. Oficjalne rozpoczęcie warsztatów jest w czwartek 12 sierpnia o godzinie 12.00. Nasz wspólny czas kończy się w poniedziałek 16 sierpnia o godzinie 12.00.
Ośrodek MaPa na Mazurach to magiczne miejsce, z bezpośrednim dostępem do jeziora, objęte strefą ciszy.
Tutaj znajdziesz na jego temat więcej informacji – https://osrodekmapa.pl
Koszt warsztatów to 900 zł plus koszty związane z noclegami oraz wyżywieniem – jest to od 120 zł do 190 zł za osobę na dobę. Cena obejmuje 3 posiłki wegetariańskie dziennie, pokoje są dwu, trzy, cztero- oraz pięcio-osobowe z łazienkami. Są także dostępne sale tzw. dormitorium, gdzie może spać na materacach po 12 osób.
Wszystkimi sprawami organizacyjnymi zajmuje się Alina Mikołajczak , piszcie do niej lub dzwońcie pod nr. tel. 728 846 304.
Wymagany jest zadatek w kwocie 300 zł, płatny na konto. Alina odpowie na wszystkie pytania i zaopiekuje się Wami pod względem organizacyjnym:)
Czekamy na Was kochani, aby udać się wspólnie w kolejną głęboką podróż do wnętrza własnej, nieskończonej mocy.