Gdy wstępujemy na drogę głębokiego rozwoju, zauważamy, że pojawia się w nas coraz więcej wewnętrznej otwartości.
Jest ona skutkiem przepracowania w nas różnych blokad, odrzucenia uwarunkowań społecznych, braku akceptacji siebie, przekonania o tym, jak ważne jest, co powiedzą o nas inni.
Otwartość jest jak świetlista, uchylona szeroko brama, która pozwala nam wpuszczać do naszego życia nowe jakości i nowe energie. Pozwala im się w nas rozgościć i po raz kolejny czuć własne poszerzanie się.
Otwartość to gotowość na przyjęcie do siebie niesamowitej pasji życia i tworzenia siebie samego na miarę boskiej inteligencji. Otwartość to głęboka naturalność, jawność i nie ukrywanie się, to prostota życia pełna wewnętrznych uniesień, szczerość i brak zakłamania.
Chcecie poczuć, gdzie w was samych są jeszcze zamknięte bramy?
Wystarczy zadać sobie pytania:
Jakbyśmy żyli, gdyby nie powstrzymywał nas lęk? Jakimi możliwościami byśmy dysponowali, gdybyśmy byli zawsze głęboko otwarci, pozbawieni wewnętrznych blokad i przekonań ego?
Na tych warsztatach w zupełnej prawdzie i szczerości ze sobą, przyjrzymy się, które bramy w nas są już głęboko otwarte, a które wciąż domagają się naszej uwagi i pracy.
Otwartość wydarza się w poczuciu bezpieczeństwa, równowadze i głębokim pokoju naszego serca. Tam właśnie bramy, które rdzewieją w swoim lęku od bardzo dawna, zostaną otwarte na przepływ świadomości.
Z serca zapraszamy każdego z was na Alchemię Otwartości, 4-dniowy warsztat medytacyjno – twórczy, który odbędzie się w Jaworowym Domu, w okolicy Wrocławia, w dniach 19 – 23 kwietnia 2023 roku.
Więcej informacji o Jaworowym Domu znajdziecie tutaj : https://jaworowydom.pl
Podczas warsztatów, udamy się również we wspólną wewnętrzną podróż z Magdaleną Pytkowską.
Jedną z nich będzie Warsztat Głosowy, uwalniająco – otwierający nas na wszystkie chcące się wydobyć z nas emocje.
Druga, to świadoma praca z ciałem i ruchem, gdzie będziemy mogli poczuć własną spontaniczność i beztrosko doświadczać siebie w każdym poruszeniu własnego ciała.
Więcej o Magdalenie znajdziecie tutaj : https://www.facebook.com/DuszaWCiele
Warsztat rozpoczyna się w środę, 19 kwietnia 2023 wspólną kolacją o godz. 18.00. Od 15.00 można już się meldować w ośrodku, rozpakować walizki i zaprzyjaźnić z otoczeniem. Kończy się w niedzielę, 23 kwietnia 2023 o godzinie 15.00
Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Wam Alinka, u której możecie się też zapisać na warsztaty. Dzwońcie lub piszcie do Niej pod numer telefonu 728 846 304, codziennie od godziny 15.00
Koszt warsztatów to 1050 zł plus koszty pobytu i wyżywienia.
Dla pokojów 2- 3 osobowych jest to 230 zł na dobę, a dla pokojów 4-7 osobowych 215 zł na dobę.
Razem cena warsztatów to 1970 zł lub 1910 zł w zależności od wyboru pokoju.
Na miejscu jest też możliwość korzystania z sauny oraz masażu lomi – lomi.

Zapraszamy Was na warsztat z głębi serca. Ponieważ życie w otwartości jest życiem pełnym miłości. Tutaj znajdziemy prawdziwą wolność.