Terapie Świadomości zapraszają na...

Alchemia Miłości.

Zaplanowane na: 14 sierpnia, 2020

Opis wydarzenia

Jak wiele wieków poświęcaliśmy na poszukiwanie prawdziwej Miłości? Ile razy mieliśmy pewność,że już prawie ją uchwyciliśmy, by za moment poczuć jak wymyka nam się z rąk…

Czasem ją znajdowaliśmy- w drugim człowieku, w spojrzeniu dziecka, w śpiewie ptaków, w porannej rosie dotkniętej pierwszym promieniem słońca. Lecz momenty zachwytu; prawdy, którą udało nam się poczuć zawsze trwały zbyt krótko. Na początku mocno zarysowane w naszych sercach, z czasem blakły i tonęły w przestrzeniach umysłu.

A przecież calutki świat jest zajęty poszukiwaniem tej jednej, prawdziwej Miłości. Każda pieśń, obraz, książka, każdy wiersz mówią nam o tym poszukiwaniu.

Gdzie ona jest, i jak wygląda? Jak ją na zawsze zatrzymać w sobie?

Gdzieś, w głębi serca dobrze wiemy, że Miłość jest jedyną mocą, która naprawdę istnieje. Jedyną mocą, dzięki której jesteśmy. Jedynym ruchem kreacji. I naszym największym pragnieniem. Dzisiaj właśnie podejmujemy świadomą decyzję, by odnaleźć ją na zawsze w sobie. Dlatego na naszych warsztatach będziemy wybierać Miłość. Zajmiemy się odrzuceniem każdego kłamstwa na swój temat, i wszystkiego czym Ona nie jest. Doświadczymy prawdy o tym, iż nie ma takiej osoby, rzeczy, czy sytuacji, której nie moglibyśmy objąć prawdziwą Miłością.

A przede wszystkim- będziemy doświadczać głębokiej Miłości wobec siebie samych.

Terapie Świadomości mają niezwykłą przyjemność zaprosić każdego, kto pragnie poznać prawdę o sobie; każdego, kto jest duchowym poszukiwaczem na czterodniowy warsztat ALCHEMIA MIŁOŚCI.
Odbędzie się on na Mazurach, w dniach 14 – 17 sierpnia 2020 roku.

Plan wydarzenia

Spotykamy się w piątek 14 sierpnia na miejscu, w godzinach przedpołudniowych. Oficjalne rozpoczęcie warsztatu o 12.00.
Od tego momentu będziemy razem przez 24 godziny na dobę. Nasz warsztat kończy się w poniedziałek około południa.

Jest to warsztat głęboko transformujący umysł. Jest to też warsztat pełen medytacji oraz ćwiczeń kontemplacyjnych, które mają na celu odkryć prawdę o nas samych.

Będziemy mieli także możliwość uczestniczyć w zajęciach jogi. Nie jest to obowiązkowe, ale bardzo zalecane 🙂

 

 

Prowadzący

Loading...
Krzysztof Orłowski
Terapie Świadomości

Kiedyś był mistrzem w tworzeniu iluzji. Dzisiaj jest mistrzem w wychodzeniu poza nią. Dzieli się swoim doświadczeniem jako mentor i terapeuta, pomagając tym, którzy nie chcą dłużej żyć w ograniczonej rzeczywistości.

Dorota Wenus
Terapie Świadomości

Podąża ścieżkami, których próżno szukać w Matrixie. Uczy jak podróżować w głąb siebie i odkrywać nieznane dotąd miejsca na mapie świadomości. Wskazuje drogę do głębokiego samopoznania. Jest przebudzonym mistykiem, posłannikiem Miłości i Prawdy.

Warsztat odbędzie się w Holistyczno Warsztatowym Ośrodku MaPa na Mazurach,w miejscu, gdzie kończą się wszystkie drogi, a jezioro jest objęte strefą ciszy. Jest to doskonała energia, która posłuży nam do głębszego otwarcia się na prawdę. Ośrodek jest zupełnie nowy,a my będziemy pionierami, którzy pozostawią tam dla innych ślad swojej własnej energii przemiany.

Czekamy na Was:)

Informacje organizacyjne:

Ośrodek MaPa mieści się we wsi GORŁO nr.2B, gmina Stare Juchy, jakieś 40 km od Giżycka. Tutaj swój początek mają Mazury Garbate, znane z urokliwych pagórków oraz wzniesień.

Na miejscu są dostępne noclegi w pokojach z łazienkami oraz we wspólnej sali na materacach. Jest też pyszna kuchnia wegetariańska, w cenie 3 posiłki dziennie i owoce, które pochodzą z pobliskiego sadu.

Koszt warsztatu to 1100 zł za pokoje z łazienkami oraz 1000 zł za nocleg w większej sali.

Zapisami oraz sprawami organizacyjnymi zajmuje się Dorota Wenus. Proszę wysyłać zgłoszenie najlepiej smsem pod nr tel 502 22 42 47. Oddzwonię, podam szczegóły i odpowiem na wszelkie pytania.

Wymagana wpłata zaliczki w kwocie 300 zł. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Ilość miejsc ograniczona.

Poleć to wydarzenie znajomym!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Początek:
14 sierpnia, 2020
godz. 12:00
Koniec:
17 sierpnia, 2020
godz. 12:00
Koszt udziału:
1000 zł

Miejsce wydarzenia

Loading...

Organizatorzy

Loading...

Poleć to wydarzenie znajomym!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szkoła Świadomości on-line

Świat cierpi na brak miłości. Nie wiedząc, kim naprawdę jesteśmy, w zagubieniu, wciąż podejmujemy błędne decyzje i mamy myśli pełne lęku i bólu.

W odpowiedzi na potrzeby naszych dusz, naszych czasów i zmian energetycznych, które teraz zachodzą, powstała właśnie Szkoła Świadomości. Powstała dla tych, którzy zamiast strachu chcą wybierać miłość i jej przejawy w swoim życiu.

Jeżeli chcesz poznać miłość do siebie samego, nauczyć się wybierać ją wciąż na nowo i odrzucić w sobie wszystko to, co powoduje lęk – zapraszamy na nasze seminarium.

Inne wydarzenia

Tymczasem na blogu...

11 maja 2021
Żyjemy nadając wszystkiemu znaczenie Klasyfikując Na dobre, może być, doskonałe, nie bardzo, zadawalające, Nie...
8 maja 2021
Lata spotkań z szamanizmem na kilku kontynentach... :-) To była wielka szkoła pogłębiania spojrzenia...
20 kwietnia 2021
Żeby być otwartym wobec kogokolwiek,..... najpierw trzeba być głęboko uczciwym i jak najbardziej przejrzystym...