Ładowanie Wydarzenia

Głęboka miłość, poczucie wolności, pełnia szczęścia, wszelka obfitość oraz zdrowie fizyczne – oto nasz naturalny stan bycia.
To jest WASZ CZAS, ponieważ na Ziemi właśnie teraz zaczynają działać energie, które pomagają naszym życiom w powrocie do tego pięknego stanu. Każda zmiana, która ma się dokonać w naszym życiu, najpierw musi się dokonać w naszych umysłach.

Dlatego praca nad własnymi przekonaniami i programami , według których postępujemy staje się najważniejszą kwestią. Ponieważ nie można zmienić niczego, nie zmieniając siebie. Nie można żyć pełnią szczęścia, dopóki nie uleczy się wewnętrznych traum i konfliktów.
Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić każdego, kto podjął w swoim życiu decyzję o zmianie na dwudniowy, bardzo intensywny i praktyczny warsztat.
W sobotę zajmiemy się:
– dualizmem, czyli poczujemy na czym oparte są nasze przekonania
– osiągnięciem doskonałego zdrowia fizycznego
– rolą ofiary oraz kata w naszym życiu
– uwalniać się będziemy od lęków
W niedzielę będziemy pracować nad:
– obfitością, nie tylko finansową
– relacjami i związkami międzyludzkimi
– pokochaniem siebie naprawdę
– śmiercią, tym czym jest i co oznacza.
Podczas warsztatów poprowadzimy was w głębokie medytacje, więc prosimy o wygodny ubiór.
Warsztat odbędzie się w Szkoła Jogi Zofii Netter w Gdańsku,  w dniach 20 -21 marca 2021, w godzinach od 10.00 do 18.00. W trakcie warsztatu przewidujemy godziną przerwę na ciepły posiłek.
Koszt warsztatów to 480 zł. Wymagana zaliczka w kwocie 100 zł.
Wszelkimi sprawami organizacyjnymi zajmuje się Alinka Mikołajczak nr tel. 728 846 304.
Można też wysyłać zgłoszenia pod adres
kontakt@terapieswiadomosci.pl

Plan warsztatów

Informacje organizacyjne

Prowadzący

Dorota Wenus
Dorota WenusTerapie Świadomości
Samopoznanie osiągnęła tutaj, w Polsce na pograniczu Podlasia i Polesia. Jej przewodnikami w tej drodze byli wyłącznie Mistrzowie duchowi, którzy cierpliwie, krok po kroku prowadzili ją aż do oświecenia. Teraz chce się dzielić z wami wszystkimi swoim doświadczeniem i wiedzą, sięgającą poza to,co możecie sobie wyobrazić.„Odkrycie prawdy o sobie jest dla każdego w was. Nie potrzebujecie do niej niczego, ponad to co już posiadacie.”
Krzysztof Orłowski
Krzysztof OrłowskiTerapie Świadomości
Studiował wiele lat szamanizm amazoński i meksykański, konwencjonalną i niekonwencjonalną psychologię i metody uzdrawiania, kulturę Indian, buddyzm tybetański, zen itd. Po wielu latach wrócił do Polski, aby na ziemi ojczystej dokonać własnej przemiany, spotkać się z Bogiem oraz zakończyć ciąg reinkarnacji.„Każda droga, czy to długa i daleka, czy krótka – jest dobra dopóki jest jeszcze nam potrzebna. Każde doświadczenie jest dobre, dopóki nas uczy.”

Zostaw komentarz